Okey JOJO

Masa Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.2 MB
  • Version 1.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma ftxmobile
Okey JOJO IOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz okey oyunlarından bir tanesidir.

Herkesin yakından tanıdığı okey oyunu artık mobil cihazınızda her an oynamanız için sizleri bekliyor. Okey JOJO mobil oyunu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınızda ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz başarılı bir okey oyunudur. Yüksek kalite bir oyun performansı sergileyeceğiniz Okey JOJO oyununda her taşınızın değeri farklıdır. 

Herkesin yakından da bildiği okey oyunu 106 taş ile oynanan masa oyunlarından bir tanesidir. Oyunumuzda 4 kişi yer alabiliyor. Oyun taşları 4 ayrı renkten meydana geliyor. Kişi başına oyun ıstakasında 14 taş düşüyor sadece bir kişiye 15 taş düşüyor. Fazla taşı olan kişi oyuna başlıyor ve elindeki fazla taşı yere atıyor. 

Online olarak dahil olacağınız Okey JOJO mobil oyununda arkadaşlarınızla bir ekip oluşturarak oynamaya devam edebilirsiniz. Eğlencenize sohbetide dahil etmek istiyorsanız arkadaşlarınızın açmış oldukları masaya dahil olun ve eğlenceli bir oyun oynamanın keyfini çıkartın. Oyunda kazanmaya devam ettikçe birbirinden güzel ve eğlenceli ödüllerin sahibi olmaya hak kazanıyorsunuz. Stratejik hamleler ile arkadaşlarınızı yenmeyi başararak Okey JOJO'da kazanan siz olun. 

Okey JOJO indir
DİĞER SÜRÜMLER